Гума для розтяжки на шпагат


Гума для розтяжки на шпагат

Гнучкість потрібна всім танцюристам: від початківців до професіоналів - це один із найважливіших фізичних аспектів для того, щоб стати великим танцюристом. Хороша амплітуда рухів допомагає зробити роботу танцюриста більш плавною, а також покращує виворот.

Хороша гнучкість подовжує лінії та зовнішній вигляд загалом, а також знижує ризик травм. Танцюристи всіх жанрів можуть покращити розтяжку шпагату та інших м'язів за допомогою спеціальних гумок (еластичних стрічок або гумових еспандерів).

Переваги гуми для розтяжки

Контроль та безпека. Вправи з еластичною стрічкою дозволяють користувачам поступово збільшувати силу опору і цим збільшуючи розтяжку. Це відбувається, коли сила натягу в еспандері збільшується в міру того, як її кінці розтягуються далі один від одного, наприклад, у поперечному шпагаті. Змінний опір призводить до збільшення кількості м'язових волокон, задіяних у м'язах, що працюють. Це призводить до збільшення сили та м'язової витривалості.

Підходить для всіх рівнів фізичної підготовки. Ви можете легко знайти ідеальний варіант гумки для себе та забезпечити потрібний рівень опору. Еластичні стрічки – чудовий вибір для тренувань з прогресивним опором. Почніть з легкої стрічки і в міру розвитку сили та гнучкості переходьте до жорсткіших гумок.


Порівняння товарів (0)Гума Sveltus Elastiband 10 кг
Призначення: для профі / для дітей Тип: з петлями

465 грн.

Гума Sveltus Elastiband 7 кг
Призначення: для дітей Тип: з петлями / тканинна

455 грн.

Гума Tuloni 10 кг
Призначення: для розтяжки шпагату та м'язів / для дітей Тип: з петлями / тканинна

275 грн.

Гума з 8 петлями Blue
Призначення: для розтяжки

190 грн.

Гума з 8 петлями Pink
Призначення: для розтяжки

190 грн.

Гума з 8 петлями Red
Призначення: для розтяжки шпагата

190 грн.

Гума з 8 петлями Yellow
Призначення: для стретчінга

190 грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)