Віяла та вейли для танців


Віяла та вейли для танців

Традиційно, танець із віялом є частиною багатьох танцювальних напрямків. Зокрема, вони використовуються для східних танців (китайських, японських, корейських), також віяла часто є важливим атрибутом в іспанських танцювальних напрямках, наприклад, фламенко або як аксесуар для танцю живота.

Наші віяла використовувалися багатьма танцювальними студіями з великим успіхом. У нас ви можете купити віяла або вейли для танцю за найдоступнішими в Україні цінами - це ідеальний аксесуар для ваших виступів.

З якою метою використовуються віяла та вейли для танців?

Танець із віялом чи вейлом грає кілька різних ролей. По-перше, він використовується для передачі історій та традицій культури (особливо це актуально у східних напрямках танцю). Через танець з віялом ми знайомляться з класичними історіями та переказами про минуле. Саме тому танцюристів з віялами часто можна побачити на фестивалях, театральних виставах та інших заходах виставкового типу, де виконавці можуть розповісти про своє багате коріння в історії.

По-друге, танці з віялами також є розвагою. Віяла або вейли використовуються як реквізит, доповнюючи яскраві костюми для створення привабливого видовища.

Особливість танців з віялами (вейлами)

Танці з віялами служать гарною фізичною вправою, а також дисциплінують танцюристів. Як і багато інших видів танцю, хореографія, яка супроводжує танець з віялом, вимагає фізичної підготовки та здатності запам'ятовувати ритм. Для молодих танцюристів це може стати способом збагатити своє тіло та розум заняттям, яке має для них особисте та культурне значення.

Історія

Витоки танцю віяла сягають корінням в епоху династії Хань, яка датується приблизно 200 роком нашої ери. Династія Хань була першою, хто почав цінувати та зберігати мистецтво, і, ймовірно, тому танець віяла зберігся до наших днів. Його унікальне місце в історії дозволило йому передаватися з покоління в покоління, внаслідок чого він став радше сімейною традицією, ніж стилем танцю, орієнтованим на студію.

Особливостi костюмів

Костюми для танцю віяла можуть змінюватись від традиційного китайського одягу до барвистих ліричних суконь, які можна знайти в будь-якому танцювальному магазині. Оскільки танець використовується для розповідання історій, костюми часто вибираються як частина історії, що розповідається. Віяла та вейли використовуються для того, щоб підкреслити рухи танцюристів та їхні костюми. Завдяки ним руки виглядають довшими та витонченішими; крім того, віяла привертають більше уваги до хореографії та надають їй краси, яку не можуть повторити сучасніші види танцю.

Віяла також можуть використовуватися як реквізит для зображення всього, починаючи від кошика з їжею і закінчуючи скарбом. Вони рідко бувають простими паперовими, їх зазвичай прикрашають пір'ям, коштовностями, бамбуком або іншими предметами декору, щоб посилити загальний ефект.


Порівняння товарів (0)Лідер продажів!
Віяло №1
Віяло №1
Призначення: для танців

250 грн.

Вейли №1
Призначення: для східних танців Тип: довгий

275 грн.

Вейли №2
Тип: середня довжина

325 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)