Умови доставки та оплати в інтернет-магазині SoloDance

Наш інтернет-магазин приймає замовлення щодня 24 години на добу. Ви можете зробити замовлення в нашому магазині в будь-який час. Обробка замовлень зазвичай відбувається досить швидко в будні дні, на вихідні час очікування може бути трохи довше. якщо замовлення було зроблено пізно ввечері.

Умови оплати

Оплата здійснюється одним із таких способів:

Оплата при отриманні замовлення у відділенні Нової пошти зручна, якщо ви, наприклад, бажаєте подивитися на товар живою перед оплатою або за будь-якою іншої причини. Зверніть увагу, що Нова пошта зазвичай бере свої послуги з пересилання грошей комісію у розмірі 2% вартості замовлення + 20 грн.

Оплата на картку ПриватБанк. При обробці вашого замовлення ми надішлемо вам номер картки, на яку ви сплачуєте або повну вартість або робите передоплату. Комісія при оплаті через послуги Приватбанку зазвичай становить 1-3 грн.

За безготівковим розрахунком. Оплата провадиться в національній валюті на банківський рахунок за реквізитами. Цей спосіб буде зручним бюджетним організаціям або студіям.

Доставка товару

Надсилання товарів здійснюється виключно через Нову пошту. За довгі роки співпраці з цим поштовим оператором він показав себе як найбільш зручним, надійним та швидким.

Які види доставки ми пропонуємо:

  1. До відділення Нової пошти. Ми надішлемо товар на вказане вами відділення - цей спосіб зручний, якщо вам потрібно детально розглянути посилку перед тим, як її сплатити;
  2. На поштомат. Ми надсилаємо товар на вказану вами поштомат - зверніть увагу, що посилки, що відправляються на поштомат, повинні бути повністю оплачені;
  3. Адресна. Це доставка, яка здійснюється кур'єром на адресу (до ваших дверей).